Naprawy komputerów, Serwis laptopów Katowice Mikołów Tychy

DIAGNOSTYKA KOMPUTERA, LOKALIZACJA USTERKI W LAPTOPIE

Przystępując do naprawy laptopa wystarczy zacząć od dobrej lokalizacji usterki – diagnostyki co pozwala nam dokładnie określić rodzaj uszkodzenia i zaproponować rozwiązanie oraz precyzyjnie wycenić lub założyć zakres w nieprzewidzianych sytuacjach, tak abyś dokładnie wiedział ile zapłacisz za naprawę sprzętu. Dobra diagnoza jest nie do przecenienia, to tak jak chodząc z grypą od lekarza do lekarza wykupując dziesiątki zbytecznych leków nabijając kiesę firmom farmaceutycznym, aż trafimy do takiego, który powie, że takie trzy tabletki szybko działające i to wszystko, po kilku dniach choroba znika. Jak ważna jest właściwa diagnoza sami widzicie. Nie tracimy nerwów, czasu ani pieniędzy. Utrzymanie pacjenta chorego na raka przy życiu przy niewyleczonej chorobie to jak czytałem wydatek kilkuset mld dolarów rocznie w skali świata, więc niewyleczenie jest opłacalne. W naszym serwisie jest wręcz odwrotnie –  stawiamy na szybką i dokładną diagnozę, przedstawiamy ją Tobie i to Ty decydujesz czy naprawa będzie dla Ciebie opłacalna.

WYMIANA KARTY GRAFICZNEJATI, NVIDIA, BGA, MOSTKA POŁUDNIOWEGO, MOSTKA PÓLNOCNEGO W LAPTOPACH

Jeżeli sprawa jest bardziej skomplikowana i konserwacja laptopa nie rozwiązuje problemu to przyczyna może leżeć w uszkodzonym jednym z układów BGA, procesorze, pamięci, BIOSie, układzie zasilania i wielu innych niewspomnianych elementach. Naprawa lub wymiana układu graficznego, procesora, programowanie BIOSu, wymiana pamięci to znacznie tańsza droga niż wymiana całej płyty głównej, której cena najczęściej kształtuje się od 800zł netto, poprzez 1200zł netto, a nawet w przypadku firmy Sony 6500zł netto w czasie gdy programowanie biosu zaczyna się od 30zł netto, wymiana układu BGA 300zł netto do 650zł netto, czy naprawę układu zasilania od 150zł netto. My Polacy z powodów finansowych wolimy często wybierać tańszą metodę, więc wymiana płyty głównej zazwyczaj to ostateczność, później zostaje tylko zakup nowego komputera. Przecież nie po każdej kolizji samochodem kupujemy nowe auto.

KONSERWACJA LAPTOPA – CZYSZCZENIE KOMPUTERA

Jeśli nie przypadkiem trafiłeś na stronę poświęconą naprawie laptopów może zaciekawi Cię to co piszę. Kiedy Twój komputer zawiesza się, przegrzewa, resetuje lub miga dioda, a laptop się nie uruchamia może być to sygnał, że należy zdiagnozować co jest przyczyną blokowania się komputera. Jeśli usterka wystąpiła samoczynnie pod wpływem ubiegającego czasu, a komputer nie nosi śladów zalania czy upadku zacznij od wyjęcia baterii w laptopie na kilka minut odłącz zasilanie i spróbuj go załączyć, to powinno zresetować wszelkie potencjały nagromadzone w kondensatorach. Oczywiście komputer się nie uruchomi wtedy możesz włożyć baterię podłączyć zasilanie laptopa i spróbować ponownie.

Jeśli laptop się przegrzewa i w krótkim czasie obudowa jest gorąca może być mocno zabrudzony w środku, a jak wiadomo kurz, brud czy nawet sierść naszych milusińskich pociech nie sprzyja dobremu chłodzeniu komputera. Mając świadomość, że sprzęt nie był dawno czyszczony można oddać go do serwisu gdzie zostanie dokładnie wyczyszczony, tzn. usunięty brud, sierść i inne zanieczyszczenia, stare materiały termoprzewodzące zostaną wymienione na nowe. Po takiej konserwacji laptopa bardzo często temperatura pracy procesora i układu graficznego spada z 90 st. do 40-60 st. co stanowczo dobrze i korzystanie wpływa na komfort pracy laptopa jak i wydłuża jego żywotność.

Oczywiście można również taki zabieg zrobić samemu przy odrobinie wiedzy należy jednak pamiętać, że sprężone powietrze do czyszczenia układu chłodzenia w laptopie kupowane w sklepach, przy niewłaściwym kącie naciśnięcia wytwarza duże ilości płynu, który może źle wpłynąć na elementy wewnątrz naszego laptopa. Lepiej jest użyć specjalnego kompresora. Należy oczywiście wcześniej rozebrać laptopa i zrobić to od środka, przy wdmuchiwaniu powietrza z zewnątrz może dojść do zatkania kanałów chłodzących oraz zablokowanie wentylatora z nagromadzonym kożuchem z brudu i tłuszczu co niekorzystnie wpłynie na jego dalszą pracę -przegrzanie czy spalenie komputera. Jeśli nie jesteś pewien/pewna czy sobie poradzisz zawsze możesz skorzystać z profesjonalnego serwisu komputerowego.

 

Pogwarancyjny niezależny serwis laptopa Katowice – naprawa telewizorów i monitorów LCD LED – serwis tabletów Katowice Tychy Mikołów.
komputery i notebooki

komputery i notebooki

Przywrócenie sprawności zestawów komputerowych oraz laptopów – wymiana uszkodzonych części – usuwanie awarii sprzętu komputerowego – programowanie uszkodzonego biosu płyty głównej za pomocą programatora – wymiana uszkodzonych elementów elektronicznych (kondensatory, przepalone rezystory z wyjątkiem rozbudowanych układów scalonych itp.), złącza, sloty, gniazda zasilania znajdujące się na płytach głównych, kartach graficznych i w laptopach firm: Asus, Acer, Gericom, Aristo, Fujitsu-Siemens, Toshiba, IBM (Lenovo), Dell, Hp (Compaq), Sony, Maxdata, LG, Medion, Actina.

 

WYKONUJEMY NA MASZYNACH MARTINA SKOMPLIKOWANE NAPRAWY LAPTOPA.

WYMIANY UKŁADÓW BGA WYMIANY UKŁADÓW GRAFIKI ATI, NVIDIA , MOSTKÓW NA PŁYTACH GŁÓWNYCH W LAPTOPACH

Hp dv, Hp Pavilion, Asus, Acar, Toshiba, MIS, Lenovo, Dell, Apple, Dell, Sony Vaio i innych.

Pogwarancyjne naprawy Tychy Mikołów Katowice. Serwis laptopów Katowice. Apple Lenovo IBM Fujitsu-Siemens HP DV asus sony vaio dell samsung HP Pavilion rejon Katowice Tychy punk przyjęć Mikołów. Wymiany matryc i paneli dotykowych – Serwis matryc LCD LED Plazmy na śląsku.

LISTA NAJCZĘSTSZYCH USTEREK W NOTEBOOKACH.

Laptop nie włącza się – czarny ekran.

Laptop się zawiesza. Wolne działanie systemu.

Brak reakcji na włączenie laptopa.

Wymiana matrycy LCD Tychy. Rozbita – pęknięta matryca.

Wymiana układu BGA Tychy. Reballing Grafiki Nvidia Tychy.

Wymiana napędu CD DVD BluRay. Napędy do laptopów.

Wymiana klawiatury Tychy. Zalana klawiatura.

Zalany laptop. Naprawa po zalaniu notebooka.

Zalany tablet – naprawa ekranu.

Wymiana gniazda zasilana Tychy.

Wymiana taśmy matrycy Tychy. Ekran znika po odchylaniu ekranu.

Brak podświetlania ekranu. Wymiana inwertera Tychy.

Wymiana dysku twardego. Dyski twarde rejon Katowice -Tychy.

Zwiększenie ilości pamięci RAM. Przyśpieszenie laptopa.

Usuwanie wirusów Tychy. Zablokowany komputer.

Wymiany karty graficznej w laptopie. Karty graficzne NVIDIA oraz ATI Tychy.

Wymiana płyty głównej w laptopie. Naprawa płyt głównych.

Problem z Windows. Blue Screeny. Niebieski ekran.

Oto Podajemy kontakt  oraz informację w sprawie gwarancyjnych napraw laptopów, tabletów, netbooków , notebooków najpopularniejszych firm.

 

Gwarancyjny Serwis Laptopów HP:   zgłoszenia awarii – kliknij tutaj

Gwarancyjny Serwis Laptopów HP :   Brak danych

Gwarancyjny Serwis Laptopów Toshiba :   polecamy Comp Safe Support

Gwarancyjny Serwis Laptopów Asus:   Strona serwisowa Asus

Gwarancyjny Serwis Laptopów Acer:   Strona serwisu laptopów Acera

Gwarancyjny serwis Laptopów Samsung:   Kontakt i informacje

 

TYSKI SERWIS LAPTOPÓW SERWIS POGWARANCYJNY WYKONUJE NASTĘPUJĄCE NAPRAWY W LAPTOPACH FIRMY SONY ACER ASUS HP TOSHIBA MSI LENOVO DELL APPLE

 1. Wymieni zawiasy matrycy w Laptopie firmy Sony Vaio
 2. Wymiana matrycy SONY VAIO – oryginalne matryce lub tańsze zamienniki
 3. Wymiana lub naprawa w HP ASUS ACER Sony Vaio gniazdek zasilania oraz modułów zasilania laptopa
 4. Wymiana matrycy LCD w laptopie asus msi lenovo
 5. Wykona naprawę modułów podświetlania notebooków znanych firm
 6. Naprawa uszkodzonych płyt głównych notebooków Sony Vaio serii PCG , VGN
 7. Wykona naprawę elementów ładowania laptopa hp pavilion hp dv acer sony vaio
 8. Czyszczenia i konserwacja systemów chłodzenia laptopa Sony Vaio
 9. Modernizacja notebooka: zmiany dysków twardych, napędów CD/DVD, pamięci RAM, instalacja i konfiguracja kart WiFi.
 10. Serwis podejmie się wymiany matrycy LED w Laptopie apple dell toshiba a300 a500 , Sony Vaio
 11. Optymalna konfiguracja i instalacja Windows 7 / XP / Vista w celu przyspieszenia działania komputera
 12. Usunie niechciane programy typu Spyware, trojany, wirusy w notebooku asus samsung dell
 13. Wymiana klawiatury w komputrze vaio apple samsung ibm
 14. Wymiana matrycy LED w Laptopie firmy Sony Vaio
 15. Naprawa lub wymiana zasilacza do Sony Vaio hp asus apple toshiba dell

Pogwarancyjne naprawy Tychy Mikołów Katowice. Serwis laptopów Katowice. Apple Lenovo IBM Fujitsu-Siemens HP DV asus sony vaio dell samsung HP Pavilion rejon Katowice Tychy punk przyjęć Mikołów. Wymiany matryc i paneli dotykowych – Serwis matryc LCD LED Plazmy na śląsku.

http://www.serwis-laptopow.adeesoft.pl

Adeesoft Mikołów

ul.Rynek 18

tel:32 2264435

email:adeesoft@wp.pl